+38 067 914 80 08
+38 063 101 83 15
maibezbolu@gmail.com

Безін’єкційна косметолог Ілона Зварич розповідає про безконтактні процедури

Більшість апаратних косметологічних процедур передбачає низку протипоказань в зв’язку з контактими методами роботи зі шкірою. Серед протипоказань до тих чи інших процедур – вагітність, онкологія чи наявність новоутворень, діабет, порушення цілісності шкіри, гострі запальні процеси, кардиостимулятор, непереносимість струму та деякі інші.

В роботі я, звичайно, озвучую протипоказання перед процедурою. І я неодноразово бачила засмучення в очах клієнтів з діабетом, вагітністю, герпесом в гострій формі чи в стані реміссії, що вони не можуть отримати ту чи іншу процедуру через наявність протипоказань. А так хотілося надати якісні послуги і людям в особливих станах.

Тому я тривалий час шукала і, нарешті, знайшла медичний апарат, який робить процедури безконтактної чистки та проникнення сироваток та лікувальних препаратів в глибокі шари шкіри безконтактно, під тиском. І саме завдяки безконтактній дії такі процедури не мають спеціальних протипоказань, а ще процедури є безболісними! Тобто процедури можна проводити і при діабеті, і при вагітності, і при онкології, ремісії, новоутвореннях, і при запальних процесах, а також підліткам з 10 років. Незабаром чекайте опис нових процедур. Залишайтесь красивими!

Ілона Зварич,
безін’єкційна косметолог

Запис: 098 750 70 29