+38 067 914 80 08
+38 063 101 83 15
maibezbolu@gmail.com

Форум PROЗДОРОВ’Я

5 грудня, 17-19.00, в просторі СHERDAK проводимо ІІ Форум PROЗДОРОВ’Я. 12 експертів.
Вхід вільний для усіх зареєстрованих, хто отримає підтвердження, 100 гостей.

РЕЄСТРІЦІЯ: https://forms.gle/n63ukF1o2C7J9c5d8

Мета: привернути увагу людей до питання профілактики заради майбутнього без хвороб для нас та наших дітей.

БУДЕМО РОЗБИРАТИСЬ, ЩО Ж МАЄ БУТИ ВСЕРЕДИНІ НАС, АБИ БУТИ ЗДОРОВИМИ. Цей форум буде некласичним, а тому потрібен місту. Ми підготували концепцію, яка переверне бачення в питаннях здоров’я, створивши три дискусійні блоки (батли), та запросивши гостей для бесід, не всі з яких є медиками. Цим ми хочемо показати різне бачення на одні й ті ж питання.

Наразі головним із питань суспільства є усвідомлення того, про що думаємо, які дії виконуємо і для чого. І це стосується всіх сфер життя людини, а сфери «здоров’я» найбільше!

Отже, закликаю саме тебе спитати себе сьогодні: «Чи я свідомий?» Якщо так, то приходь до нас на форум, адже він про те, як усвідомлювати інформацію, їжу; де розвиватись духовно; що таке «любити».

Цей форум для тебе і про тебе. Чекаю.

Інна Дорохіна, засновниця БФ «Майбутнє без болю», сертифікована коуч

 

Ми довго думали, як розповісти цікаво та доступно про здоров’я і що на нього впливає. А тому створили три блоки: ІЖ, МОЛИСЬ, ЛЮБИ.

Ми вдячні гостям за те, що погодились прийняти участь в бесідах. Усвідомлено не називаю усі діяльності кожного ( про то напишемо окремі публікації).

Натомість, позиціоную експертів так, чому саме їх обрали, щоб бути спікерами.

Марина Прісняк, партнерка з розвитку БФ «Майбутнє без болю», маркетолог та
експертка з комунікацій

ПРОГРАМА 2019

(вдячні за підтримку та створення особливих компліментів для гостей та
спікерів мережу магазинів «Україночка»)

Блок ЇЖ

(що їмо, як їмо, навіщо і де. про стереотипи і вибір)

Валерій Сиверчук, ресторатор та хірург в минулому; Ярослава Позднякова (Куряча), власниця модельної агенції та Міс Україна-2011; Аліса Губенко, жінка, яка любить куштувати міста і знає, як смакує Вінниця; Світлана Іванюк, дієтолог нумеролог.

Партнер блоку: ресторан Churchill Inn

 

Блок МОЛИСЬ

(що ми думаємо, як сповільнюємоь, чи усвідомлено то робимо, чим навантажуємо тіло і серце. на що закриваємо очі, а від того починаємо хворіти)

Інна Лужецька, експерт зі свідомого розвитку та сповільнення; Ольга Зборовська, кардіолог, яка була присутня в клініці Мотол на операції з трансплантації серця; Ольга Сайфуліна, розстановниця та жінка, яка знає більше, ніж ви у неї можете запитати; Інна Ксенчина, фасилітатор Access Bars.

Партнер блоку: ретритний центр PIROGOVO

 

Блок ЛЮБИ

(що таке почуття. як ми дивимось на світ. як приймаємо рішення. як робимо тіло красивим)

Тамріко Шолі, письменниця, яка написала «Внутри женщины» та «Внутри мужчины»; Тетяна Грабар, майстриня з татуювань та психолог з академічною освітою; Катерина Радега, офтальмогол; Богдан Ігоревич, фітнес-тренер, якого рекомендувала жінка.

Партнер блоку: видання АМБІТНА ПАНІ

 

 

Плануй свій грудень,
будь свідомим у своєму здоров’ї,
ноповнюй себе тільки тим, що є корисним як емоційно, так і фізично.

РЕЄСТРІЦІЯ: https://forms.gle/n63ukF1o2C7J9c5d8


Вдячні постійним членам та партнерам фонду:
стоматологія «Гіппократ», Стоматологічна клініка «ЛЕВІКА», Алексей Галактионов (Олексій Галактіонов), Центр-В, Smart Dental

Вдячні за підтримку:
благодійний фонд Людмили Станіславенко та КУЖ (м.Вінниця)

Нашими спікерами і гостями в залі будуть дорослі. Та діти відзнімуть з нами сюжет і розкажуть про все нами наговорена звичайною простою мовою. Дякуємо Лена Накорнєєва та школа «Телевізія» за партнерство.