+38 067 914 80 08
+38 063 101 83 15
maibezbolu@gmail.com

ХАРЧУВАННЯ: основні рекомендації

Варто пам’ятати, що голод, надмірні фізичні заняття, відсутність задоволення від того, чим займаєтесь, ведуть до стресу і негативних наслідків!

Потрібно зрозуміти, що ми з природою, всесвітом — одне ціле! Не слід йти проти течії. Наш організм живе по своїм біологічним ритмам. Все дуже продумано Творцем.
Наприклад, наші травні ферменти, так і підшлункова залоза, зменшують активність о 6-7 вечора, так як організм готується до грандіозної реставрації та відновлення. Уявіть собі, що нам потрібно зробити ремонт в кімнаті. Але матеріал для цього ремонту(це мелатонин, соматотропний гормон) транспортується лише з 21-24 години. То ж пропустимо сон, не отримаємо «молодильних ліків». А вже сама реставрація («процес покраски кімнати») нашого організму здійснюється після 24 годин. І тільки близько до 5 години ранку активізуються всі органи і системи, в тому числі і наша підшлункова.
І так, як після любого ремонту є залишки відпрацьованого матеріалу, нам потрібно їх прибрати — це ранкова і тільки тепла вода. Вона промиє і виведе всі наші токсини. І впродовж дня буде неймовірним помічником, навіть при головних болях. Тому при різноманітних стресах не спішіть вживати пігулки. Стакан лужної води вирішить майже все.

Є приклад людей, які пропускають період сну, ігноруючи процеси ритмів в нашому організмі, не змінюють свою вагу, спосіб життя, навіть якщо правильно харчуються…
Це приклад того, що для того, аби ми мали задоволення, радість і здоров’я від життя, нам слід не забувати про співпрацю зі своїм організмом, так як від природи в ньому закладено все, що необхідно для нашого балансу і гармонії.

Щодо здорового харчування:
— цінність не в безкінечних дієтах, які тільки відволікають від уяви здорового способу, а в повноцінному збалансованому харчуванні. Насамперед, це різноманіття овочів, горіхів, фруктів (які повністю замінять цукор та не корисні вуглеводи), кисломолочні продукти, нежирне м’ясо та риба.
— Обов’язково намагайтесь їсти якнайменше оброблені страви. Це дає можливість витрачати енергію на перетравлення їжі.
— Ми хочемо за дуже короткий період налагодити щось (змінити вагу, наприклад), а потім знову вертаємся до попереднього режиму!
— Існую таке розумінні, як «інформаційний голод» — відсутність знань про саму важливу складову здоров’я: що, як і коли нам їсти, та на що звертати увагу при придбанні іжі!
— Впевнена в тому, що важливе саме бажання в своїй особистій трансформації. Коли ми змінюємось, залишаємо старі звички, навіть, інколи зі складним болісним відчуттям. — Завжди будуть ті, що тягнутимуть вас назад, які ще не готові до змін і будуть критичні до всього вашого нового(синдром крабів в відрі). Наприклад, вам кажуть: «Це все видумки, наші предки довго жили і прицьому їли все»! Так, але наші прародичі їли дуже багато овочів, коренеплодів, ягід. Не було такої жахливої кількості трансжирів
(морозиво, випічка), цукру та фаст-фудів.

Саме головне, що ми виховуємо здорове нове покоління. Тому який фундамент знань та спосіб життя ми закладемо в наших сім’ях, таке здоров’я будем мати. Якщо в родинах заведено, що вода — це часто газована і солодка, або переважає вуглеводна їда, без овочів і фруктів, а винагорода та заохочення — це кіндер та солодощі, тоді ми не повинні ображатись, що відвідуємо багато лікарів.
Якщо буде важко на новому шляху здорової трансформації, шукайте для себе наставника, фахівця, який при вашому бажанні допоможе змінити спосіб життя, харчування, розібратись в вашому режимі, в наявності захоплень та вибрати потрібне фізичне навантаження.

Світлана Іванюк,
коуч по здоровому способу життя, автор програми нормалізації ваги.