+38 067 914 80 08
+38 063 101 83 15
maibezbolu@gmail.com

Про нас

Ідея виникнення благодійного фонду зі стоматологічним присмаком виникла не випадково.

Ще декілька років тому, лікарі-стоматологи, що мають за плечима десятирічний (і більше) досвід спілкування із маленькими і великими пацієнтами, об`єдналися в спільній меті розвивати у дітей міста Вінниці звичку піклуватися про своє стоматологоічне здоров`я.

З тих часів в деяких школах і садочках нашого міста пролунали перші «уроки гігієни». На цих уроках лікарі-стоматологи знімали маски «страху» з дітей і навчали доглядати їх за своїми зубками.

Але на цьому думки покращити стоматологічне майбутнє дітей Вінничини не припинились.

Відчуваючи страх і біль дітей та батьків, що приходять до лікаря-стоматолога, вже з наявною у малечі, частіше запущеною стоматологічною проблемою, наше лікарське серце не витримало і почало шукати рішення для ліквідації проблеми страху до лікарів-стоматологів.

До роботи був підключений дитячий психолог. Протягом 3-х років, на базі стоматологічної клініки, вона приймала дітей, батьки яких хочуть, щоб малеча не мала психологічних проблем від стоматологічних втручань. Психолог займалась як з дітками, що вперше відвідують стоматолога, так і з тими, що вже мають проблему стоматофобії. В обох випадках діти мали змогу погратись в умовах стоматологічної клініки та звикнути до нових умов, і сприйняти лікарів, як помічників на шляху до здорової посмішки.

Тепер цей багатий досвід зібрався під крилом благодійного фонду із закликаючою назвою «Майбутнє без болю». Адже метою нашого фонду є створення майбутнього для дітей України без зубного болю та страху до стоматологів.

Для цього ми гуртуємо навколо себе різних спеціалістів: стоматологів, теперішніх і майбутніх, психологів та дієтологів.

Але їх єднає одне спільне бажання зробити так, щоб діти нашої країни здобули гарну звичку слідкувати за своїм здоов`ям, в тому числі — за стоматологічним, що виражається у вмінні доглядати за зубами та вчасно відвідувати лікаря-стоматолога. Також спеціалісти приділяють увагу харчуванню для здорового способу життя, та допомагають побороти страхи, що виникають на шляху до гарної посмішки.